2:3
- : -
SK Štětí

SK Štětí - TJ Lokomotiva Louny 6:4
1. Marian Kurfirst, 10. Karolína Vacková, 13. Šimon Michálek, 16. Vratislav Šinfelt, 22. Šimon Michálek, 25. Karolína Vacková - 2. Martin Hájek, 29. Daniel Fraško, 30. Lukáš Hauf, 30. Lukáš Hauf; rozhodčí: Martin Procházka - Lukáš Kaprhál; vyloučení: 0 + Adam Bartáček 5:1; využití: 0:0; diváků: 96; zásahy brankářů: Petr Bartáček 9 - Štěpán Horáček 12; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:3;
30:00
29:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Hauf, asistoval Daniel Fraško (6:4).
29:14
28:43
Vyloučen hráč Dominik Fraško družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
28:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Daniel Fraško, asistoval Lukáš Hauf (6:2).
24:53
Branku družstva SK Štětí vstřelil Karolína Vacková bez asistence (6:1).
21:32
Branku družstva SK Štětí vstřelil Šimon Michálek, asistoval Vratislav Šinfelt (5:1).
20:00
20:00
16:28
Vyloučen hráč Adam Bartáček družstva SK Štětí na 5 minut za vysoká hokejka.
15:49
Branku družstva SK Štětí vstřelil Vratislav Šinfelt, asistoval Marian Kurfirst (4:1).
12:06
Branku družstva SK Štětí vstřelil Šimon Michálek, asistoval Marian Kurfirst (3:1).
10:00
10:00
09:18
Branku družstva SK Štětí vstřelil Karolína Vacková, asistoval Jan Schneider (2:1).
01:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Martin Hájek, asistoval Daniel Fraško (1:1).
00:26
Branku družstva SK Štětí vstřelil Marian Kurfirst, asistoval Vratislav Šinfelt (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Lukáš Kaprhál.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Louny: brankář: Štěpán Horáček; hráči v poli: Miroslav Krupička, Matěj Kůrka, Jan Kloub, Martin Hájek, Jakub Kopta