1:5
1:2
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FbK Radhof Prty 3:9
6. Lukáš Hauf, 11. Daniel Fraško, 22. Daniel Fraško - 8. Jakub Kajan, 8. Jan Ibl, 12. Jan Ibl, 13. Jakub Kajan, 16. Matěj Kalousek, 16. Matěj Kalousek, 19. Kryštof Krejčí, 26. Kryštof Krejčí, 30. Jakub Kajan; rozhodčí: Martin Procházka - Martin Dvořák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Štěpán Horáček 13 - Jirka Horsica 9; po třetinách: 1:2, 1:5, 1:2;
29:30
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Jakub Kajan bez asistence (3:9).
25:31
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Kryštof Krejčí, asistoval Jan Ibl (3:8).
21:22
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Daniel Fraško bez asistence (3:7).
20:00
20:00
18:19
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Kryštof Krejčí bez asistence (2:7).
16:48
Vyloučen hráč Dominik Fraško družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
15:42
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Matěj Kalousek, asistoval David Pleva (2:6).
15:14
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Matěj Kalousek, asistoval Jan Ibl (2:5).
12:16
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Jakub Kajan, asistoval Jan Ibl (2:4).
11:22
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Jan Ibl, asistoval Jakub Kajan (2:3).
11:01
Vyloučen hráč Kateřina Luhanová družstva FbK Radhof Prty na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Daniel Fraško bez asistence (2:2).
10:00
10:00
09:31
Vyloučen hráč Vojtěch Němota družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za špatné střídání.
07:29
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Jan Ibl, asistoval Kateřina Luhanová (1:2).
07:09
Branku družstva FbK Radhof Prty vstřelil Jakub Kajan, asistoval David Pleva (1:1).
05:17
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Lukáš Hauf, asistoval Michal Bartl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Martin Dvořák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Radhof Prty: brankář: Jirka Horsica; hráči v poli: Antonin Lukács, David Pleva, Kryštof Krejčí, Matěj Kalousek, Kateřina Luhanová
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Štěpán Horáček; hráči v poli: Miroslav Krupička, Jan Kloub, Martin Hájek, Jakub Kopta, Matěj Kůrka