2:1
0:1
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník - FBC Kralupy n/V 4:3
7. Daniel Křišík, 10. Lukáš Houdek, 20. Tadeáš Kyncl, 24. Petr Adamec - 9. Štěpán Berka, 14. Daniel Toužimský, 36. Ondřej Šimon; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Jan Vlček ? - Vladimír Krejča ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:1;
35:37
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Ondřej Šimon, asistoval Štěpán Berka (4:3).
27:38
Trestné střílení družstva TJ Lokomotiva Rakovník neproměnil Martin Pokorný.
24:00
24:00
23:38
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Petr Adamec, asistoval Tomáš Císař (4:2).
19:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Tadeáš Kyncl, asistoval Štěpán Malý (3:2).
18:29
Vyloučen hráč Patrik Alberovský družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
13:18
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Daniel Toužimský, asistoval Ondřej Šimon (2:2).
13:08
Vyloučen hráč Štěpán Somol družstva TJ Lokomotiva Rakovník na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
09:43
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Lukáš Houdek, asistoval Daniel Křišík (2:1).
08:38
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Štěpán Berka bez asistence (1:1).
07:39
Vyloučen hráč Adam Petr družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za blokování hokejky.
06:26
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník vstřelil Daniel Křišík, asistoval Martin Pokorný (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Rakovník: brankář: Jan Vlček; hráči v poli: Lukáš Jelen, Daniel Křišík, Štěpán Malý, Tadeáš Kyncl, Martin Pokorný