0:0
2:0
- : -

Viking TJ Kobylisy B - Florbal Pro Beroun 5:0
5. Tadeáš Rychetský, 8. Šimon Svoboda, 9. Jakub Urbánek, 27. Petr Sedláček, 31. Daniel Sebastian Nový; rozhodčí: Tomáš Tóth - Jaroslav Verner; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Matyáš Rychetský ? - Vojtěch Knobloch ?; po třetinách: 3:0, 0:0, 2:0;
36:00
35:14
Vyloučen hráč František Pečený družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za sekání.
30:46
Vyloučen hráč Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:14
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Daniel Sebastian Nový, asistoval Šimon Svoboda (5:0).
29:58
Timeout Florbal Pro Beroun
26:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Petr Sedláček, asistoval Václav Tichavský (4:0).
24:00
24:00
15:46
Vyloučen hráč Matěj Vrzal družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
08:13
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Jakub Urbánek bez asistence (3:0).
07:09
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Šimon Svoboda, asistoval František Pečený (2:0).
04:43
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Tadeáš Rychetský, asistoval Lukáš Frantík (1:0).
04:12
Vyloučen hráč Jakub Urbánek družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Tóth a Jaroslav Verner.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Pro Beroun: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Adam Šlejhar, Michal Janoušek, Matěj Vrzal, Pavel Pilnáček, Dominik Náhlík