7:0
2:2
- : -

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové - Floorball Club FALCON blue 12:4
1. Martin Hendrych, 2. Nikola Roušavý, 4. Vojtěch Slavík, 13. Martin Hendrych, 14. Václav Klepal, 16. Lukáš Radoušek, 20. Lukáš Radoušek, 22. Martin Hendrych, 22. Vojtěch Ševčík, 22. Nikola Roušavý, 27. Šimon Mlynář, 27. Vojtěch Slavík - 3. Matěj Hejzlar, 6. Matěj Hejzlar, 25. František Petrus, 31. Daniel Frolovyč; rozhodčí: David Hertz - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Pavel Končel ? - David Kolář ?, Matěj Soufflet ?; po třetinách: 3:2, 7:0, 2:2;
36:00
35:50
Sekerka na rozloučenou.
35:49
Vyloučen hráč Lukáš Radoušek družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
32:43
Banán zabránil tutovce! Bohužel to byla tutovka Kolína...
31:58
Ale teď Banán rozjel supr čupr akci.
31:50
Vyloučen hráč Daniel Frolovyč družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za sekání.
31:50
Kupka s Bostonem neskutečně zabránily tutovce.
30:41
Sekačka jak z Mountfieldu.
30:25
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Daniel Frolovyč, asistoval Adam Míchal (12:4).
29:23
Boston ejkejej Dvořka s klidem rozehrává s Bekešem vzadu a zákládají postupný útok.
29:03
Pája Končel neskutečně v kase!
28:23
Roušavý s Pánkem vybojovali míček, ale následná střela Pánka končí v boční síti!
27:02
Páca zažehnal gólovku!
26:46
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Vojtěch Slavík, asistoval Václav Klepal (12:3).
26:46
Mladej Sláva zakončuje po otočce zkušeně nad nožku.
26:03
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář, asistoval Lukáš Bareš (11:3).
24:43
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil František Petrus, asistoval Jan Moník (10:3).
24:00
24:00
23:32
A Slavík spálil tutovku, tytyty!
22:43
Hendrych jasnej hráč zápasu. Soupeře si vodí jak zkušenej majst.
22:01
Bekešský uhasil gólovku Falconu.
21:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Nikola Roušavý, asistoval Vojtěch Kupka (10:2).
21:38
Kolínští při chuti! Tentokrát fíka dává ale Nymburák "Ševčák".
21:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Vojtěch Ševčík, asistoval Vojtěch Slavík (9:2).
21:10
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Martin Hendrych, asistoval Lukáš Radoušek (8:2).
21:00
Bareš zastavil nadějný protiútok Falconu.
20:31
Hlavní pořadatel tady hraje FIFU, no co to je?
19:47
Je to vlažný.
19:23
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Lukáš Radoušek, asistoval Martin Hendrych (7:2).
18:55
Po hale se roznesl ekvivalent: "Čas! Čas!" Časoměříč Brož nedává pozor.
16:49
Vyloučen hráč Jan Moník družstva Floorball Club FALCON blue na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:20
Venouš Klepal a Martin Hendrych neskutečně tahají čas běhěm oslabení 5 na 3.
16:09
Vyloučen hráč Šimon Mlynář družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
15:38
Vyloučen hráč Petr Novák družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:38
Novák ukazuje silné namakané tělíčko a říznul soupeře. To se nedělá! Fujky fujky
15:28
13:13
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Václav Klepal, asistoval Matouš Banasinský (5:2).
12:19
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Martin Hendrych, asistoval Šimon Mlynář (4:2).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Kolář družstva Floorball Club FALCON blue
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Matěj Soufflet družstva Floorball Club FALCON blue
12:00
12:00
10:32
Ojojoj, Radoušek čistě narval soupeře. Ukazkový hit.
10:21
Hustě krutě Hendrych s Mlynářem pokoupali.
07:03
Taktická hra, je to nemastný, neslaný...
05:31
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Matěj Hejzlar bez asistence (3:2).
03:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Vojtěch Slavík, asistoval Matouš Banasinský (3:1).
03:25
A mladej Sláva dává fíka, konečně! To má po tátovi.
02:14
Branku družstva Floorball Club FALCON blue vstřelil Matěj Hejzlar, asistoval Filip Tahotný (2:1).
01:53
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Nikola Roušavý, asistoval Jakub Pacovský (2:0).