1:3
2:3
- : -

Florbal Pro Beroun - FBC JELENI UNHOŠŤ 5:7
8. Matěj Vrzal, 12. Jan David, 18. Jan David, 35. Jan David, 36. Pavel Pilnáček - 6. Sebastián Vlček, 19. Sebastián Vlček, 19. Ondřej Šíma, 20. Sebastián Vlček, 30. Ondřej Šíma, 35. Ondřej Šíma, 35. Sebastián Vlček; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Ondřej Jícha; vyloučení: 4:1; využití: 0:3; zásahy brankářů: Vojtěch Knobloch ? - Jan Materna ?; po třetinách: 2:1, 1:3, 2:3;
36:00
35:45
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Pavel Pilnáček, asistoval Dominik Náhlík (5:7).
34:58
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Sebastián Vlček bez asistence (4:7).
34:34
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Jan David, asistoval Pavel Pilnáček (4:6).
34:24
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Ondřej Šíma, asistoval Vojtěch Černý (3:6).
34:18
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za hrubost.
29:08
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Ondřej Šíma, asistoval Sebastián Vlček (3:5).
28:28
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
19:00
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Sebastián Vlček bez asistence (3:4).
18:43
18:25
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Sebastián Vlček, asistoval Ondřej Šíma (3:2).
17:25
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Jan David, asistoval Adam Šlejhar (3:1).
16:35
Vyloučen hráč Dominik Náhlík družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:20
Vyloučen hráč Adam Šlejhar družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za hrubost.
14:20
Vyloučen hráč Ondřej Šíma družstva FBC JELENI UNHOŠŤ na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
11:40
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Jan David, asistoval Dominik Náhlík (2:1).
07:19
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Matěj Vrzal, asistoval Adam Šlejhar (1:1).
05:10
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ vstřelil Sebastián Vlček, asistoval Aleš Procházka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC JELENI UNHOŠŤ:
00:00
Line-up domácích Florbal Pro Beroun: brankář: Vojtěch Knobloch; hráči v poli: Michal Janoušek, Matěj Vrzal, Pavel Pilnáček, Dominik Náhlík, Adam Šlejhar