3:0
2:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:2
22. Tobiáš Uhřík, 23. Michal Mašek, 30. Michal Mašek, 31. Tobiáš Uhřík, 38. Tomáš Fodor - 15. Tomáš Petr Martan, 38. Viktor Císař; rozhodčí: Šimon Dubský - Daniel Pešek; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Eibl ? - Matyáš Cvejn ?; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:1;
45:00
44:15
Honza Blažej netrefil prázdnou bránu SKV.
43:47
SKV jde opět do 6.
42:54
SKV zkusilo na chcvíli jít do šesti ale po přerušení opět povolali brankáře.
41:20
Vyloučen hráč Šimon Velechovský družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:52
Křivoklátská legenda Martin Rajniš, již znovu běhá po hřišti.
39:29
SKV chvíli točilo soupeře, ale TBC přešlo do rychlého protiútoku.
37:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Fodor, asistoval Tobiáš Uhřík (5:2).
37:44
Petr Eibl potvrdil svou formu a zneškodnil těžkou střelu.
37:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Viktor Císař, asistoval Hugo Marx (4:2).
35:24
Vyloučení na obou stranách nám přineslo vyhrocenou hru 4 na 4.
34:42
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
34:30
Vyloučen hráč Michal Mašek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
34:26
I když zkušenost brankáře Petra Eibla s týmem SKV není zrovna příznivá (puštění 16 gólů), zatím podává slušný výkon.
33:12
Tomáš Fodor se pokusil brankáře SKV ohrozit zpoza půlky, ale střela jdoucí po zemi byla jiného názoru.
31:37
Martin Rajniš vypadá zmatěněji než při prvním zápase, ale na skóre hry se to zatím neprojevilo.
30:40
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík bez asistence (4:1).
30:30
Michal Mašek neproměnil jasnou šanci, když běžel sám na brankáře.
30:00
30:00
29:59
Stav zápasu je po druhé třetine 3:1 pro Králův Dvůr.
29:43
Mašek bez, střelou rychlostí světla prostřelil brankáře SKV.
29:42
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek bez asistence (3:1).
25:46
Petr Eibl potvrdil svůj Křivoklátský původ a zneškodnil nebezpečnou střelu.
22:30
Legendární duo potvrdilo svoji legendárnost a zvýšilo na 2:1.
22:28
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Michal Mašek, asistoval Tobiáš Uhřík (2:1).
21:08
Legendární duo Mašek Tobi srovnali stav utkání na 1:1.
21:04
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (1:1).
20:07
Adam Hrdina se pokřikem: "Sem tady!", snažil domoci přihrávky, ta však nepřišla.
18:40
Tréninkem s mužským A-teamem jsou na obráncích Králova Dvora opravdu znát.
16:10
Martin Rajniš překvapivě překazil rozehrávku SKV ale míčku se nezmocnil.
15:00
15:00
14:35
Petr Eibl bohužel nedokázal překazit střelu SKV, a stav se změnil na 1:0. Hra i přesto zatím vypadá vyrovnaně.
14:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Tomáš Petr Martan, asistoval František Jílek (0:1).
13:15
Hra se po dlouhém bezgólovém stavu vyostřuje.
11:46
Martin Rajniš bohužel stále nenašel svou dlouho ztracenou formu a létá po hřišti jako lesní včela.
09:41
David Zeman řečený Bizon se bizoním během rozběhl na branku soupeře, ale nestihl doběhnout sebou nahozený míček a šance, jak rychle začala, tak i skončila.
07:11
Hráči SKV tvrdě zkoušejí postřeh brankáře ale totéž dělají i hráči Králova Dvora.
05:39
Martin Rajniš je opět na hřišti a mlsně vyhlíží balón aby mohl skórovat.
03:19
Hráč Králova Dvora Tomáš Zuska zkušeně brání svatyni Petra Eibla.
02:15
Brankář družstva Králův Dvůr zatím neohroženě střeží bránu i když by možná vyšlo nastejno kdyby ne.