3:1
3:2
- : -

Viking TJ Kobylisy - Wizards DDM Praha 10 8:3
13. Marek Dostál, 13. Vojtěch Karnet, 19. Vít Komorný, 27. Lukáš Procházka, 28. David Sus, 33. Lukáš Procházka, 40. Marek Dostál, 45. Vít Komorný - 29. Matyáš Kronovetr, 42. Matyáš Macas, 44. Vít Křivonoska; rozhodčí: Václav Patera - Daniel Pešek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Černý ? - Adam Bednář ?, Kryštof Pecka ?; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:2;
44:59
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný bez asistence (8:3).
43:46
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Vít Křivonoska, asistoval Jan Hejsler (7:3).
41:34
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Macas, asistoval Jan Hejsler (7:2).
40:25
Vyloučen hráč Matyáš Kronovetr družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
39:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál bez asistence (7:1).
32:45
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka z trestného střílení (6:1).
30:00
30:00
28:14
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matyáš Kronovetr, asistoval Lukáš Tesařík (5:1).
27:19
Vyloučen hráč Tomáš Němeček družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za blokování hokejky.
27:05
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Marek Dostál (5:0).
26:12
Timeout Wizards DDM Praha 10
26:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Marek Dostál (4:0).
23:34
Vyloučen hráč Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
18:37
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Matěj Víšek (3:0).
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Kryštof Pecka družstva Wizards DDM Praha 10
15:00
15:00
12:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet bez asistence (2:0).
12:29
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Lukáš Procházka (1:0).
11:41
Ani jedné stran se zatím nepodařilo skórovat. Zápas je velmi vyrovnaný co se držení míče i střel týče.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Daniel Pešek.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10: brankář: Kryštof Pecka; hráči v poli: Lukáš Tesařík, Jan Hejsler, Matyáš Kronovetr, Jakub Sedliský, Tomáš Němeček