2:2
3:0
- : -

FBC JELENI UNHOŠŤ B - SK Bruisers Dejvice 7:3
7. Martin Chvojka, 9. Zdeněk Hromota, 13. Albert Čihák, 20. Vojtěch Volprecht, 27. Martin Mayer, 31. Zdeněk Hromota, 36. Vojtěch Wilham - 8. Tomáš Kameník, 16. Pavel Šmatlák, 21. Marek Šafařík; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 2:1 + Ondřej Jilemnický 5; využití: 1:1; diváků: 130; zásahy brankářů: Karel Růžička ? - Petr Koníček ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:0;
35:39
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Vojtěch Wilham, asistoval Albert Čihák (7:3).
35:25
Vyloučen hráč Ondřej Jilemnický družstva SK Bruisers Dejvice na 5 minut za hrubost.
33:09
Timeout SK Bruisers Dejvice
30:34
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Zdeněk Hromota, asistoval Martin Jonák (6:3).
26:54
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Martin Mayer, asistoval Albert Čihák (5:3).
24:01
A další přesilovka, myslíte, že vydrží celé dvě minuty? Napište nám to do komentářů.
24:00
24:00
20:58
Chvíli byla přesilovka, ale nic se z ní nestalo, takže si to dáme 4 na 4, takzvaně na 4 oči.
20:57
Vyloučen hráč Zdeněk Hromota družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání.
20:43
Vyloučen hráč Tomáš Kameník družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání.
20:34
Zápolí spolu celky ze stejné části tabulky, a proto si celek z Unhoště dovezů celý autobus fanoušků a fanynek.
20:29
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Marek Šafařík, asistoval Pavel Šmatlák (4:3).
19:52
Smí se stát ve zdi?
19:40
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Vojtěch Volprecht, asistoval Vojtěch Wilham (4:2).
15:47
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Pavel Šmatlák bez asistence (3:2).
12:49
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Albert Čihák, asistoval Jan Menšík (3:1).
12:00
12:00
08:40
Nájezd proměnil umělecký vedoucí oddílu Jeleni.
08:39
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Zdeněk Hromota z trestného střílení (2:1).
08:20
Věznice v Ruzyni zatím nezavedla koncept Otevřené věznice, takže se na nás tamní chovanci nemohou přijít podívat a zafandit.
07:56
Ale oslabení je přeci jenom oslabení a stejně dostali branku, takže se hraje od znovu.
07:55
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Tomáš Kameník bez asistence (1:1).
07:35
Uhošťi potřebovali oslabení, aby se trochu dostali do tlaku.
06:53
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Martin Chvojka, asistoval Vojtěch Mičín (1:0).
06:42
Vyloučen hráč Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Strnad a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bruisers Dejvice: brankář: Petr Koníček; hráči v poli: Marek Šafařík, Pavel Šmatlák, Jiří Chochola, Ondřej Jilemnický, Tomáš Kameník