3:1
2:2
- : -

FBC Blue Horses B - Prague Tigers E 6:4
11. Tomáš Husarik, 18. Jiří Polívka, 18. Tomáš Husarik, 24. Daniel Bradáč, 33. Jan Mikolášek, 36. Daniel Bradáč - 7. Bohuslav Novák, 15. Jan Paulus, 25. Roman Janeba, 35. Milan Vřešťál; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Liebezeit ? - Filip Skála ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 2:2;
36:00
35:32
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Daniel Bradáč bez asistence (6:4).
34:20
Timeout Prague Tigers E
34:20
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Milan Vřešťál, asistoval Bohuslav Novák (5:4).
32:15
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Jan Mikolášek z trestného střílení (5:3).
28:27
Napínavost level 1000 obě stříadačky stojí v pozoru - nikoli jako v Tankovém praporu zkrátka nikdo nesedí a neodpočívá.
25:24
Trestné střílení družstva FBC Blue Horses B neproměnil Michal Čermák.
24:45
Máme zaděláno na drama do poslední třetiny, Tygři opět koušou a snižují na 3:4.
24:42
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Roman Janeba, asistoval Bohuslav Novák (4:3).
24:00
24:00
23:59
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Daniel Bradáč bez asistence (4:2).
23:59
Opět se potvrdilo - Nedáš dostaneš. Hosté měli několik šancí, které zázračně zlikvidoval brankář domácích. Z následného protiútoku sk=orují domácí.
20:52
Množí se nám tu takový nešvar - čím dál tím více nepřesností a o to více tvrdosti. Nechme si přátelé přebytky testosteronu na doma...
17:40
Tak bereme zpět domácí se probouzí z kioskové virózy a dávají v rychlém sledu 2 branky.
17:20
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Tomáš Husarik bez asistence (3:2).
17:04
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Jiří Polívka bez asistence (2:2).
15:09
Lichkopytníci pravděpodobně po Velké Pardubické ještě nebyli na rekondičním pobytu s prezidentem a působí unaveně.
14:02
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jan Paulus, asistoval Jan Vacek (1:2).
12:45
Druhá třetina zahájena náporem Tygrů.
12:00
12:00
10:49
Branku družstva FBC Blue Horses B vstřelil Tomáš Husarik, asistoval Daniel Bradáč (1:1).
06:33
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Bohuslav Novák, asistoval Václav Štochl (0:1).
05:15
Šestá minuta a je to přátelé nahoru dolů chvíli tlačí Oři chvíli Tygři a prozatím to vypadá poměrně koukatelně.