1:0
1:4
- : -

SK Alien Nation B - FBC JELENI UNHOŠŤ B 3:5
2. Jakub Kohlík, 13. Martin Janovský, 34. Martin Janovský - 9. Martin Chvojka, 27. Albert Čihák, 30. Vojtěch Volprecht, 33. Zdeněk Hromota, 36. Martin Chvojka; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Schmitt ? - Karel Růžička ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:4;
36:00
35:59
Viděli jsme krásný zápas, ale vyhrát může pouze jeden, dnes byli šťastnější Jeleni
35:28
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Martin Chvojka, asistoval Milan Kříž (3:5).
35:28
A máme tu gól do brázdné branky
35:16
Domácí trefili spojnici, tlak sílý a diváci šílí
34:30
Máme tu velký tlak domácích a hru bez brankáře!!!
34:21
Timeout SK Alien Nation B
33:40
Bude to ještě boj, hala bouří nadšením
33:32
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Martin Janovský, asistoval Michael Beňačka (3:4).
33:00
Diváci jsou nadšení z předváděného florbalu a hráčům se to pokouší vrátit snahou o mexickou vlnu a bouřlivým fanděním
32:16
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Zdeněk Hromota, asistoval Milan Kříž (2:4).
32:16
Hosté jsou do trháku
29:11
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Vojtěch Volprecht, asistoval Zdeněk Hromota (2:3).
29:11
hosté ihned po skončení přesilovky začali akci, která jim přiesla zatím poprvé vedení v zápase
28:10
Tyčka zachránila hostující tým od branky
27:05
Vyloučen hráč Zdeněk Hromota družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za hrubost.
26:31
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Albert Čihák, asistoval Vojtěch Wilham (2:2).
26:31
Hostující hráč s číslem 13 provedl krásný individuální prokličkování přes celé hřistě a nakonec neomylně před bránou našel spoluhráče, který kdyby to nedal, tak by urazil pána Boha.
24:01
Máme před sebou třetí třetinu a diváci v napětí očekavájí rozuzlení tohoto zápasu
24:00
24:00
23:00
Byl k vidění krásný souboj rameno na rameno, po kterém oba aktéři skončili za mantinelem a míček hrál třetí hráč
17:18
Tempo zápasu lehce opadlo, hraje se opatrně z obou stran, přibývá nepřesností
14:05
Jeleni si krásnou kombinací připravili šanci, ale útočník z bezprostřední blízkosti vystřelil vysoko nad
12:25
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Martin Janovský, asistoval Sebastian Pech (2:1).
12:00
12:00
10:48
Domácí se rozestavěli, ale špatnou přihrávku nahráli soupeři do samostatného úniky, který gólman s přehledem vychytal
10:29
Vyloučen hráč Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání.
09:00
Hostující tým se štěstím procedil míček pod gólmanem a začínáme od začátku
08:56
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Martin Chvojka, asistoval Vojtěch Mičín (1:1).
05:00
Zápas má skvělé tempo... Lehce navrh má domácí tým, který dobývá branku soupeře a Jeleni hrají na protiútoky
01:32
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Kohlík, asistoval Sebastian Pech (1:0).
00:10
Začalo nám utkání, kde oba týmy mají dvě kompletní pětky, to se často v této lize nevidí