6:0
3:1
- : -

FKMP Praha B - Florbal Pro Beroun 12:3
3. Martin Houdek, 5. Martin Houdek, 8. Václav Ševčík, 14. Martin Houdek, 15. Jan Vrabec, 20. Martin Červený, 22. Lukáš Burian, 23. Martin Houdek, 23. Lukáš Burian, 28. Václav Ševčík, 30. Jan Vrabec, 36. Martin Houdek - 1. Martin Jelínek, 10. Martin Šudoma, 33. Adam Florián; rozhodčí: Jakub Kabourek - Jan Přibyl; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Vratislav Sejk ? - Jan Valachovič ?; po třetinách: 3:2, 6:0, 3:1;
35:53
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Houdek, asistoval Václav Ševčík (12:3).
32:46
A zase gól po nahrávce od brankáře.
32:45
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Adam Florián, asistoval Jan Valachovič (11:3).
29:47
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jan Vrabec, asistoval František Bauer (11:2).
27:07
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Václav Ševčík, asistoval Tomáš Vrabec (10:2).
24:00
24:00
22:45
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Lukáš Burian, asistoval Václav Ševčík (9:2).
22:24
Vyloučen hráč Lukáš Rada družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za hra bez hokejky.
22:08
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Houdek, asistoval Pavel Švarc (8:2).
21:41
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Lukáš Burian, asistoval Martin Houdek (7:2).
19:59
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Červený, asistoval Pavel Švarc (6:2).
14:42
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Jan Vrabec bez asistence (5:2).
13:05
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Houdek, asistoval Jan Vrabec (4:2).
12:00
12:00
11:59
Je přestávka, dojděte si na svačinu.
09:39
Brankářovi Sejkovi to vypadlo, takže Beroun snižuje na 2:3.
09:38
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Martin Šudoma bez asistence (3:2).
09:23
Diváci přišli!
07:43
V devítiligovém florbale je to unikátní, ale brankář pomohl výhozem k asistenci hráči Ševčíkovi, odchovanci zlínské školy.
07:42
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Václav Ševčík, asistoval Vratislav Sejk (3:1).
06:42
Utkání bohužel sledují jenom 4 diváci, což je škoda. Poučili by se a pobavili. A to zdarma.
04:54
Hraje se nahorů, dolů, doleva a doprava.
04:36
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil Martin Houdek, asistoval František Bauer (2:1).
03:46
Vyloučen hráč Adam Florián družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za špatné střídání.
02:02
00:52
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Martin Jelínek, asistoval Jan Košťálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kabourek a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Pro Beroun: brankář: Jan Valachovič; hráči v poli: Jan Košťálek, Martin Šudoma, Lukáš Rada, Jan Mašek, Adam Florián