1:0
3:0
- : -

TJ Lokomotiva Rakovník B - FLORBAL RIDERS 5:0
11. Petr Urbánek, 20. Jan Jiroušek, 27. Jan Jiroušek, 29. Tomáš Erba, 33. Jan Jiroušek; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Zdeněk Strnad ? - Jan Mohapl ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 3:0;
35:30
Zbytek utkání probíhá v klidu.
33:56
Skutečně je zranění vážné a hráč se v doprovodu nějaké ženy odebírá zraněn do zákulisí.
33:21
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník B
32:47
Hraje se a z lavičky jsou slyšet zvuky bolesti.
32:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Jan Jiroušek bez asistence (5:0).
28:52
Hosté nechali trestuhodně soupeřova hráče samotného před brankou a ten se nemýlil
28:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Tomáš Erba, asistoval Martin Fencl (4:0).
27:28
Hosté se v přesilovce snaží, ale všechny pokusy končí na vynikajícím gólmanovi.
26:45
Vyloučen hráč Jiří Tuček družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání.
26:25
26:25
Hráč domácích vymetl levý horní roh soupeřovi brány, gólman neměl šanci
24:43
Hosté vysunuli velký nátlak na rozehrávku domácích, ale ovoce to zatím nepřináší
24:00
24:00
23:59
Prozatimní výsledek pro domácí určuje to, že hosté už neproměnili dvě trestná střílení. Utkání je stále otevřené a napínavé
23:39
Vyloučen hráč Tomáš Hruška družstva FLORBAL RIDERS na 2 minuty za sekání.
23:00
Trestné střílení družstva FLORBAL RIDERS neproměnil Jan Lovasz.
22:40
Hosté spálili jasnou tutovku, domácí zachránila tyč
20:30
Domácí mají teď více ze hry
19:16
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Jan Jiroušek, asistoval Jiří Tuček (2:0).
18:50
Domácí mají standartní situaci z 4 metrů, která bohužel skončila nezdarem a z proti útoku málem padl gól
16:50
Největší šance v přesilovce byla situace hostů 2 na 1, ale řešení skončilo vysoko nad brankou.
14:56
Uvidíme, jak s přesilovkou naloží hostující tým.
14:55
Vyloučen hráč Jan Tomiška družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:40
Přesilovka nám skončila, největší šanci měl hostující tým, při samostatném úniku
12:41
A máme tu první přesilovku, uvidíme jak s tím domácí naloží.
12:40
12:00
12:00
11:59
Gólman domácích v posledních vteřinách chytl již jistý gól nohou
11:00
Konečně první gól po samostatném nájezdu !!!
10:59
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Petr Urbánek bez asistence (1:0).