3:0
4:2
- : -

TJ Sokol Kostomlaty n/L - FAT PIPE FLORBAL CHODOV B 8:4
7. Ladislav Grössl, 16. Pavel Horák, 22. Pavel Horák, 30. Tomáš Novák, 32. Matěj Zeman, 33. Tomáš Říha, 40. Tomáš Říha, 42. Tomáš Říha - 5. Jan Kácl, 8. Jan Kácl, 39. Josef Světlý, 41. Jaroslav Hostin; rozhodčí: Jakub Heicl - Pavel Stuš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Malínek ? - Pavel Zajíc ?; po třetinách: 1:2, 3:0, 4:2;
45:00
41:55
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Tomáš Novák (8:4).
40:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Hostin, asistoval Jakub Kovařík (7:4).
39:42
38:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Josef Světlý, asistoval Jaroslav Macášek (6:3).
32:24
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha bez asistence (6:2).
31:51
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman bez asistence (5:2).
30:00
30:00
29:56
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Novák, asistoval Ladislav Grössl (4:2).
21:00
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Pavel Horák, asistoval Matěj Zeman (3:2).
17:51
Vyloučen hráč Pavel Horák družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
15:16
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Pavel Horák, asistoval Vítězslav Čajka (2:2).
15:00
15:00
07:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Kácl, asistoval Eduard Janča (1:2).
06:46
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Ladislav Grössl, asistoval Tomáš Novák (1:1).
04:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jan Kácl, asistoval Jaroslav Macášek (0:1).
03:17
Vyloučen hráč Matěj Zeman družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.