0:4
1:3
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - TJ Sokol Kostomlaty n/L 2:9
15. Jan Slabý, 34. Lukáš Fišer - 6. Matěj Zeman, 14. Tomáš Novák, 22. Tomáš Říha, 27. Jan Kučera, 29. Matěj Zeman, 30. Tomáš Říha, 35. Jan Kučera, 37. Jan Kučera, 40. Jan Kučera; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Pužman ? - Lukáš Malínek ?; po třetinách: 1:2, 0:4, 1:3;
45:00
39:04
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jan Kučera, asistoval Tomáš Říha (2:9).
36:23
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jan Kučera, asistoval Tomáš Novák (2:8).
34:00
33:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Vladislav Šust (2:6).
30:00
30:00
29:10
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Matouš Holub (1:6).
28:10
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Tomáš Novák (1:5).
26:11
23:10
Vyloučen hráč Pavel Horák družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
21:59
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Říha, asistoval Tomáš Novák (1:3).
15:00
15:00
14:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Ondřej Rácz (1:2).
13:13
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Novák, asistoval Vítězslav Čajka (0:2).
11:54
Vyloučen hráč Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:58
Vyloučen hráč Jiří Jeník družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
05:34
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Vítězslav Čajka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Kostomlaty n/L:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal