1:1
2:3
- : -

TBC Horoměřice - FbC Red Dragons Hořovice 3:6
21. Michal Trnavský, 40. Tomáš Podskalský, 42. Antonín Pertlík - 5. Lukáš Fišer, 12. Jan Slabý, 22. Ondřej Rácz, 40. Ondřej Rácz, 41. Dušan Valo, 45. Lukáš Fišer; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Kněžík; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Král ? - Matěj Pužman ?; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:3;
45:00
44:34
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (3:6).
43:42
Vyloučen hráč Michal Trnavský družstva TBC Horoměřice na 2 minuty za vysoká hokejka.
43:16
Timeout TBC Horoměřice
41:17
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Antonín Pertlík, asistoval Michal Kovář (3:5).
40:44
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Vojtěch Plecitý (2:5).
39:55
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jiří Lizec (2:4).
39:28
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Tomáš Podskalský, asistoval Josef Němeček (2:3).
36:13
Vyloučen hráč Vladislav Šust družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
21:59
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz bez asistence (1:3).
20:55
Branku družstva TBC Horoměřice vstřelil Michal Trnavský, asistoval Michal Kovář (1:2).
17:11
Vyloučen hráč Ondřej Rácz družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:40
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Ondřej Rácz (0:2).
04:45
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Dušan Valo, Vojtěch Plecitý, Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal
00:00
Line-up domácích TBC Horoměřice: brankář: Martin Král; hráči v poli: Antonín Pertlík, Pavel Knol, Michal Trnavský, Filip Kozák, Michal Kovář