1:0
3:2
- : -

Panthers Děkanka Praha B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 6:2
5. Eliška Škvorová, 8. Eliška Škvorová, 23. Eliška Škvorová, 33. Natalie Vesecká, 38. Natalie Vesecká, 40. Natalie Vesecká - 32. Yasmin Christina Ernst, 45. Lucie Kuchařová; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Marie Dresslerová ? - Zuzana Pokutová ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:2;
45:00
44:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lucie Kuchařová bez asistence (6:2).
40:13
Vyloučen hráč Veronika Jarešová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za sekání.
39:03
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká bez asistence (6:1).
38:14
Vyloučen hráč Petra Haberzettlová družstva Panthers Děkanka Praha B na 2 minuty za hra na zemi.
37:32
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Eliška Škvorová (5:1).
32:40
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Natalie Vesecká, asistoval Anna Boháčová (4:1).
31:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Yasmin Christina Ernst, asistoval Kateřina Rybínová (3:1).
30:00
30:00
22:36
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Natalie Vesecká (3:0).
18:06
Vyloučen hráč Petra Wesley družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
07:09
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová, asistoval Anna Boháčová (2:0).
04:34
Branku družstva Panthers Děkanka Praha B vstřelil Eliška Škvorová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Tauš a Roman Tauš.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady B:
00:00
Line-up domácích Panthers Děkanka Praha B: brankář: Marie Dresslerová; hráči v poli: Anna Boháčová, Eliška Škvorová, Natalie Vesecká, Denisa Vajdlová, Veronika Raková