0:2
2:4
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:10
11. Victoria Binědová, 28. Patricie Suchanová, 33. Patricie Suchanová - 5. Barbora Klinerová, 6. Dominika Horáčková, 8. Adéla Majerová, 11. Kristýna Jirásková, 14. Kristýna Jirásková, 18. Linda Sováková, 25. Kristýna Jirásková, 27. Viktorie Plasová, 28. Dominika Kindlová, 36. Dominika Horáčková; rozhodčí: Tomáš Marek - Tomáš Krejčí; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Iva Miňovská ? - Karolina Bačková ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 2:4;
36:00
35:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Horáčková, asistoval Kristýna Jirásková (3:10).
32:45
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Kamila Kaslová (3:9).
27:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Kindlová, asistoval Vendula Kolkusová (2:9).
27:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Anežka Matoušková (2:8).
26:48
Vyloučen hráč Barbora Klinerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování hokejky.
26:15
Vlastní branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Viktorie Plasová (1:8).
24:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková bez asistence (1:7).
24:00
24:00
17:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Linda Sováková, asistoval Adéla Niederlová (1:6).
15:22
Vyloučen hráč Lucie Bohumínská družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
13:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristýna Jirásková, asistoval Tereza Hořínková (1:5).
12:00
12:00
10:39
10:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Victoria Binědová, asistoval Andrea Marková (1:3).
09:13
Vyloučen hráč Linda Sováková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
07:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Majerová, asistoval Karolína Majerová (0:3).
05:23
04:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Barbora Klinerová, asistoval Karolina Bačková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Marek a Tomáš Krejčí.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV:
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Andrea Kalivodová; hráči v poli: Kristýna Krutinová, Patricie Suchanová, Nikola Gorinová, Victoria Binědová, Kamila Kaslová