2:0
4:0
- : -

BLACK ANGELS - FBC Kutná Hora  9:1
3. Zuzana Kuchařová, 6. Gabriela Hermánková, 8. Viktorie Petrovová, 18. Adéla Kuchařová, 23. Aneta Fryčová, 25. Zuzana Kuchařová, 29. Zuzana Kuchařová, 33. Tereza Staňková, 33. Lucie Fačkovcová - 10. Natálie Beranová; rozhodčí: Ondřej Vašátko - Martin Doležal; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Aneta Fryčová ? - Natálie Matoušková ?; po třetinách: 3:1, 2:0, 4:0;
36:00
35:31
Vyloučen hráč Markéta Růžičková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
32:57
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lucie Fačkovcová bez asistence (9:1).
32:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Tereza Staňková, asistoval Markéta Růžičková (8:1).
30:15
Timeout FBC Kutná Hora
28:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Adéla Kuchařová (7:1).
24:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Aneta Burianová (6:1).
24:00
24:00
22:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Fryčová, asistoval Viktorie Petrovová (5:1).
19:28
Vyloučen hráč Natálie Trpišovská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za blokování hokejky.
17:28
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Adéla Kuchařová, asistoval Hana Kuchařová (4:1).
15:34
Vyloučen hráč Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
14:25
Vyloučen hráč Kateřina Voldřichová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Natálie Beranová bez asistence (3:1).
07:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Viktorie Petrovová bez asistence (3:0).
05:23
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Gabriela Hermánková, asistoval Zuzana Kuchařová (2:0).
02:48
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Vašátko a Martin Doležal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora :
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Aneta Fryčová; hráči v poli: Adéla Kuchařová, Alžběta Kouřilová, Lucie Svobodová, Adéla Grundová, Aneta Burianová