0:1
3:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 - Cirkus Praha 4:3
9. Adéla Valentová, 25. Gabriela Pechrová, 33. Sarah Pataky, 35. Zuzana Kodrová - 23. Sabina Kamenská, 25. Martina Košťálová, 30. Aneta Ondráčková; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Jan Paleček; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Daniela Sklenářová ? - Tereza Čunátová ?; po třetinách: 1:0, 0:1, 3:2;
36:00
34:32
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Zuzana Kodrová, asistoval Lucie Smutná (4:3).
33:00
Timeout Cirkus Praha
32:02
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Sarah Pataky, asistoval Michaela Lachová (3:3).
29:51
Branku družstva Cirkus Praha vstřelil Aneta Ondráčková, asistoval Jiřina Dvořáková (2:3).
24:55
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Gabriela Pechrová, asistoval Michaela Lachová (2:2).
24:11
Branku družstva Cirkus Praha vstřelil Martina Košťálová, asistoval Aneta Ondráčková (1:2).
24:00
24:00
22:57
Branku družstva Cirkus Praha vstřelil Sabina Kamenská, asistoval Jiřina Dvořáková (1:1).
12:00
12:00
08:10
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Adéla Valentová, asistoval Tereza Bastlová (1:0).
02:55
Vyloučen hráč Nikol Manlíková družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Cirkus Praha:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Daniela Sklenářová; hráči v poli: Nikol Manlíková, Karolína Doležalová, Lucie Smutná, Adéla Valentová, Tereza Bastlová