2:0
1:2
- : -

FbC Barracudas Slaný B - F.C. Vorms Praha 3:6
17. Martin Waldmann, 20. Martin Waldmann, 35. Filip Dolejší - 3. Filip Smrž, 7. Tomáš Jícha, 11. Tomáš Jícha, 12. Filip Smrž, 30. Filip Smrž, 31. Ladislav Řehoř; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Pavel Stuš; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Popelka ? - Lukáš Černý ?; po třetinách: 0:4, 2:0, 1:2;
35:28
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
34:51
Vyloučen hráč Martin Bařtipán družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za hrubost.
34:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Filip Dolejší, asistoval Jiří Budil (3:6).
30:41
Timeout FbC Barracudas Slaný B
30:41
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Tomáš Jícha (2:6).
29:26
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Filip Smrž, asistoval Břetislav Klápště (2:5).
27:29
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
22:43
Vyloučen hráč Vojtěch Keder družstva FbC Barracudas Slaný B na 2 minuty za nesportovní chování.
19:34
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Martin Waldmann, asistoval Filip Dolejší (2:4).
16:01
Branku družstva FbC Barracudas Slaný B vstřelil Martin Waldmann, asistoval Jiří Budil (1:4).
12:00
12:00
11:43
10:01
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha bez asistence (0:3).
06:39
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha bez asistence (0:2).
02:07
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Filip Smrž bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Martin Bařtipán, Tomáš Kumhera, Tomáš Jícha, Filip Smrž