1:0
5:0
- : -

F.C. Vorms Praha - Floor Maniacs Mělník B 7:0
10. Vojtěch Sýkora, 24. Ladislav Řehoř, 27. Tomáš Jícha, 31. Tomáš Jícha, 32. Martin Seifert, 34. Petr Michálek, 36. Ladislav Řehoř; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Pavel Stuš; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Černý ? - Olda Hlavička ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 5:0;
35:29
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Filip Smrž (7:0).
33:01
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Petr Michálek, asistoval Břetislav Klápště (6:0).
31:16
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Martin Seifert, asistoval Radka Sýkorová (5:0).
30:02
Timeout Floor Maniacs Mělník B
30:02
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Filip Smrž (4:0).
26:11
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Tomáš Kumhera (3:0).
24:00
24:00
23:39
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Petr Michálek (2:0).
18:11
Vyloučen hráč Patrik Suchý družstva Floor Maniacs Mělník B na 2 minuty za bránění ve hře.
12:00
12:00
09:46
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Vojtěch Sýkora, asistoval Radek Štengl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Tomeš a Pavel Stuš.
00:00
00:00
Line-up hostů Floor Maniacs Mělník B:
00:00
Line-up domácích F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Martin Sýkora, Petr Michálek, Tomáš Kumhera, Tomáš Jícha, Filip Smrž