2:3
0:4
- : -

FBC Snipers Poděbrady - FBC VŠTJ Ekonom Praha 3:8
12. Tomáš Horský, 18. Radek Petrnoušek, 19. Radek Petrnoušek - 11. Jan Daněček, 13. Jan Daněček, 14. Pavel Němejc, 19. Martin Brodík, 27. Tomáš Špinka, 29. Jan Daněček, 33. Tomáš Špinka, 36. Tomáš Špinka; rozhodčí: Daniel Přibil - Petr Herman; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: David Pazdírek ? - Martin Ziba ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 0:4;
36:00
35:01
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Tomáš Špinka, asistoval Roman Tůma (3:8).
32:57
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Tomáš Špinka, asistoval Martin Brodík (3:7).
31:49
Vyloučen hráč Tomáš Horský družstva FBC Snipers Poděbrady na 2 minuty za nesportovní chování.
28:45
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Jan Daněček, asistoval Martin Brodík (3:6).
28:45
Vyloučen hráč Martin Brodík družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
26:31
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Tomáš Špinka bez asistence (3:5).
24:00
24:00
18:37
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek, asistoval Tomáš Horský (3:4).
18:02
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Martin Brodík, asistoval Marek Halas (2:4).
17:31
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Radek Petrnoušek bez asistence (2:3).
13:33
Branku družstva FBC VŠTJ Ekonom Praha vstřelil Pavel Němejc, asistoval Marek Halas (1:3).
12:55
12:01
Dominanci na hřišti v podání FBC Ekonom zatím nedokresluje stav utkání. FBCE nevyužilo asi 10 velkých šancí na skórování, kdežto tým Poděbrad využil hned druhou (!) střelu na bránu a to těsně před koncem třetiny. Druhou třetinu tedy začínáme opět za nerozhodného stavu.
12:00
12:00
11:58
Branku družstva FBC Snipers Poděbrady vstřelil Tomáš Horský bez asistence (1:1).