2:1
0:1
- : -

IBK Kubánský Klan - TJ Lokomotiva Rakovník A 4:3pn
15. Pavel Šusta, 21. Lukáš Fiala, 23. Jakub Valchář, N Pavel Šusta - 4. Ondřej Fišer, 24. Jakub Koláček, 44. Vít Němeček; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Blažej ? - Dominik Hůla ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník A hráč Lukáš Pyskatý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Petr Kminiak , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník A hráč Ondřej Fišer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva IBK Kubánský Klan hráč Pavel Šusta a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Lokomotiva Rakovník A hráč Vít Němeček , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:09
Timeout IBK Kubánský Klan
44:09
Vyloučen hráč Václav Vích družstva TJ Lokomotiva Rakovník A na 2 minuty za hra bez hokejky.
43:15
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Vít Němeček, asistoval Jakub Kochánek (3:3).
38:55
Timeout TJ Lokomotiva Rakovník A
38:55
Vyloučen hráč Pavel Šusta družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
28:41
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za hra na zemi.
23:29
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Jakub Koláček, asistoval Václav Vích (3:2).
22:49
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Jakub Valchář bez asistence (3:1).
20:00
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Matouš Tichý (2:1).
15:00
15:00
14:29
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta bez asistence (1:1).
07:01
Vyloučen hráč Jakub Valchář družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
03:47
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník A vstřelil Ondřej Fišer, asistoval Václav Vích (0:1).