4:1
- : -
Sokol Šenov

Sokol Šenov - FbC Coyotes Jablunkov B 9:3
5. Roman Cymorek, 5. Daniel Jirušek, 6. Tomáš Ptáček, 8. Štěpán Chrapek, 10. Boris Novosad, 25. Radim Kunčický, 29. Daniel Jirušek, 31. Štěpán Chrapek, 34. Tomáš Brablc - 2. Zdeněk Letovanec, 24. Zdeněk Letovanec, 33. Zdeněk Letovanec; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 2:5; využití: 4:0; zásahy brankářů: Jaroslav Koukal ? - David Pavka ?; po třetinách: 5:1, 0:1, 4:1;
36:00
34:04
Vyloučen hráč Tomáš Tomešek družstva Sokol Šenov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:34
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Tomáš Brablc bez asistence (9:3).
32:42
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Zdeněk Letovanec z trestného střílení (8:3).
30:59
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Štěpán Chrapek, asistoval Rostislav Kapusta (8:2).
29:46
Vyloučen hráč Marek Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za hrubost.
28:20
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Daniel Jirušek, asistoval Tomáš Tomešek (7:2).
27:40
Vyloučen hráč Boris Novosad družstva Sokol Šenov na 2 minuty za blokování hokejky.
24:07
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Radim Kunčický, asistoval Tomáš Ptáček (6:2).
24:00
24:00
23:14
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Marek Byrtus (5:2).
22:30
Vyloučen hráč Jan Izaiáš družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
14:43
Vyloučen hráč Zdeněk Letovanec družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:49
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Boris Novosad bez asistence (5:1).
09:12
Vyloučen hráč David Gajdzica družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za blokování hokejky.
07:12
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Štěpán Chrapek, asistoval Radim Kunčický (4:1).
06:12
Vyloučen hráč Martin Cieslar družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za sekání.
05:42
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Tomáš Ptáček, asistoval Jaroslav Koukal (3:1).
04:55
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Daniel Jirušek bez asistence (2:1).
04:25
Branku družstva Sokol Šenov vstřelil Roman Cymorek, asistoval Přemysl Helešic (1:1).
01:52
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Zdeněk Letovanec, asistoval Petr Kuřok (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: David Pavka; hráči v poli: Martin Cieslar, David Gajdzica, Patrik Polák, Jiří Raszka, Jan Izaiáš