1:5
3:0
- : -

FBK Škorpioni Ostrava - FBC TIGERS PORUBA 6:6
6. Daniel Kováč, 10. Daniel Kováč, 23. Jan Kapitánik, 25. Jan Kapitánik, 25. Jonáš Kotásek, 31. Jan Kapitánik - 1. Jonáš Vaněk, 15. Jonáš Vaněk, 16. Matěj Mihalečko, 17. Vojtěch Volný, 20. Vojtěch Volný, 21. Dominik Jícha; rozhodčí: Radim Richtár - Václav Šumšal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Ondruš ? - Vojtěch Majka ?; po třetinách: 2:1, 1:5, 3:0;
36:00
30:34
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Jan Kapitánik, asistoval Martin Tioka (6:6).
24:32
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Jonáš Kotásek, asistoval Denis Brázda (5:6).
24:18
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Jan Kapitánik, asistoval Denis Brázda (4:6).
24:00
24:00
22:19
21:27
Vyloučen hráč Matěj Mihalečko družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za bránění ve hře.
20:45
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Dominik Jícha, asistoval Vojtěch Volný (2:6).
19:19
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Vojtěch Volný bez asistence (2:5).
16:44
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Vojtěch Volný, asistoval Dominik Jícha (2:4).
15:43
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Matěj Mihalečko bez asistence (2:3).
14:09
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jonáš Vaněk, asistoval Filip Střílka (2:2).
13:11
Vyloučen hráč Robert Jahn družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
09:15
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Daniel Kováč, asistoval Martin Klein (2:1).
05:58
Branku družstva FBK Škorpioni Ostrava vstřelil Daniel Kováč, asistoval Patrick Železný (1:1).
02:38
Vyloučen hráč Tadeáš Max Orava družstva FBK Škorpioni Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:06
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jonáš Vaněk, asistoval Dominik Jícha (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Richtár a Václav Šumšal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TIGERS PORUBA: brankář: Vojtěch Majka; hráči v poli: Vojtěch Schystal, Marek Ganišin, Filip Střílka, Jonáš Vaněk, Vojtěch Volný