3:2
2:1
- : -

FbC Coyotes Jablunkov B - FBC Hlučín B 5:7
14. Patrik Polák, 15. Martin Cieslar, 16. Jan Izaiáš, 34. Jan Izaiáš, 36. Patrik Polák - 2. Vladimír Foldyna, 7. Přemysl Hanzal, 8. Antonín Málek, 9. Lukáš Tomíček, 16. Michal Hrbáč, 19. Antonín Málek, 32. Radim Huška; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Kovář ? - Tomáš Moravec ?; po třetinách: 0:4, 3:2, 2:1;
36:00
35:05
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Patrik Polák, asistoval Jan Izaiáš (5:7).
34:56
Timeout FbC Coyotes Jablunkov B
33:17
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Radim Janik (4:7).
31:31
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Radim Huška, asistoval Antonín Málek (3:7).
24:00
24:00
23:27
Vyloučen hráč Petr Kuřok družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:02
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Antonín Málek, asistoval Ondřej Moravec (3:6).
17:54
Vyloučen hráč Martin Cieslar družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:59
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Michal Hrbáč, asistoval Sebastián Ticháček (3:5).
15:00
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Patrik Polák (3:4).
14:25
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Martin Cieslar, asistoval Marek Byrtus (2:4).
13:14
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov B vstřelil Patrik Polák, asistoval Jiří Raszka (1:4).
12:00
12:00
08:52
Vyloučen hráč Jiří Raszka družstva FbC Coyotes Jablunkov B na 2 minuty za bránění ve hře.
08:08
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Lukáš Tomíček, asistoval Vojtěch Reiský (0:4).
07:32
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Antonín Málek, asistoval Radim Huška (0:3).
06:04
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Přemysl Hanzal, asistoval Lukáš Tomíček (0:2).
01:11
Branku družstva FBC Hlučín B vstřelil Vladimír Foldyna, asistoval David Kotlář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hlučín B:
00:00
Line-up domácích FbC Coyotes Jablunkov B: brankář: Pavel Kovář; hráči v poli: Radim Janik, David Gajdzica, Patrik Polák, Jiří Raszka, Jan Izaiáš