5:0
1:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - Hippos Žďár n/S. 10:1
3. Dominik Klimek, 7. Martin Král, 10. Milan Palášek, 12. Milan Palášek, 17. Martin Král, 18. Lukáš Černý, 25. Lukáš Černý, 28. Martin Král, 30. Lukáš Černý, 41. Martin Kršek - 9. Martin Svatoň; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Libor Štěcha; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Pechura ? - Daniel Pelikán ?; po třetinách: 4:1, 5:0, 1:0;
45:00
40:56
Timeout Hippos Žďár n/S.
40:56
Vlastní branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Kršek (10:1).
30:00
30:00
29:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Jan Gerža (9:1).
27:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Václav Bajko (8:1).
26:25
Vyloučen hráč Filip Mašek družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
24:24
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Lukáš Černý, asistoval Milan Palášek (7:1).
17:19
16:30
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král bez asistence (5:1).
15:00
15:00
11:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Lukáš Černý (4:1).
09:01
08:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Martin Svatoň, asistoval Tomáš Pokorný (2:1).
06:34
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Král, asistoval Štěpán Blažek (2:0).
02:27
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Dominik Klimek, asistoval Martin Král (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Daniel Pelikán; hráči v poli: Tomáš Zeisel, Lukáš Hudeček, Jakub Krejčí, Filip Mašek, Martin Kršek
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jakub Pechura; hráči v poli: Lukáš Černý, Petr Bartoš, Dominik Klimek, Filip Jirgala, Jonáš Vacula