0:2
1:0
- : -

Florbalová škola Plzeň - SK Meťák České Budějovice 3:3
4. Vítek Vyčíchlo, 5. Martin Rybář, 40. Dominik Kmoch - 11. Marcel Řežáb, 21. Marcel Řežáb, 28. Vít Ansl; rozhodčí: Jan Tůma - Lukáš Recht; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Kozák ? - Jindřich Zettner ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:0;
45:00
44:00
Vyloučen hráč Miroslav Kugler družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
43:30
Oba týmy se snaží vyhrát.
42:12
Timeout SK Meťák České Budějovice
39:16
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Dominik Kmoch, asistoval Václav Mizera (3:3).
34:12
Vyloučen hráč Vítek Vyčíchlo družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
27:21
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Vít Ansl, asistoval Martin Kořenský (2:3).
22:50
Vyloučen hráč Filip Zapletal družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
20:05
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb, asistoval Ondřej Marischka (2:2).
15:00
15:00
10:32
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil Marcel Řežáb, asistoval Martin Smudek (2:1).
04:49
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Martin Rybář, asistoval Miroslav Kugler (2:0).
03:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Dominik Kmoch (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: brankář: Jindřich Zettner; hráči v poli: Ondřej Marischka, Matěj Hladík, Lukáš Novosád, Jan Tomaško, Jan Voráček