2:1
0:3
- : -

FBC SLOVÁCKO - PANTHERS OTROKOVICE 3:5
11. Jakub Fišner, 16. Vojtěch Bistrý, 27. Lukáš Hanačík - 9. Milan Sousedík, 18. Milan Sousedík, 32. Pavel Chmelář, 34. Pavel Chmelář, 45. Josef Štourač; rozhodčí: David Lovas - Kryštof Máder; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík ?, Tobiaš Roch ? - Pavel Chovanec ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:3;
45:00
44:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač bez asistence (3:5).
43:57
Timeout FBC SLOVÁCKO
33:20
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Tomáš Brázdil (3:4).
31:52
30:00
30:00
26:57
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Lukáš Hanačík, asistoval Šimon Kucharovic (3:2).
26:14
Střídání brankáře. Nový brankář Tobiaš Roch družstva FBC SLOVÁCKO
17:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Viktor Kašík (2:2).
15:52
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Vojtěch Bistrý, asistoval Martin Hadaš (2:1).
15:41
Vyloučen hráč Josef Štourač družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
10:49
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil Jakub Fišner, asistoval Radim Šenkeřík (1:1).
08:43
Vyloučen hráč Lukáš Hanačík družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání.
08:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Pavel Chmelář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Pavel Chovanec; hráči v poli: Petr Kopecký, David Švancer, Josef Štourač, Adam Štourač, Daniel Řezáč
00:00
Line-up domácích FBC SLOVÁCKO: brankář: Radim Šenkeřík; hráči v poli: Šimon Kucharovic, Filip Kočenda, Lukáš Hanačík, Martin Hadaš, Ondřej Vašíček