1:1
3:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FB Hurrican Karlovy Vary 7:5
9. Jan Vokáč, 12. Tomáš Kolodziej, 13. Jan Vokáč, 30. Jan Vokáč, 31. Jakub Raiminius, 36. Lukáš Kaprhál, 45. Martin Dvořák - 11. Ondřej Ančinec, 20. Michal Hůla, 35. Marian Geťko, 38. Martin Prokopec, 40. Marian Geťko; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 3:2; využití: 0:3; diváků: 14; zásahy brankářů: Filip Šimůnek ? - Alois Švabčík ?; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:3;
45:00
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání. První výhra v sezoně je na světě
45:00
Komentář trenéra hostí: Špatný pohyb na hřišti a pomalá rozehrávka, využití přesilovek byl kladem tohoto zápasu, děkujeme soupeři
45:00
44:29
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák bez asistence (7:5).
42:50
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
41:50
Vyloučen hráč Adam Zahraj družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
39:50
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marian Geťko, asistoval Tomáš Heimerle (6:5).
37:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Martin Prokopec, asistoval Daniel Neckář (6:4).
35:05
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Martin Dvořák (6:3).
34:09
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marian Geťko, asistoval Adam Zahraj (5:3).
33:50
Vyloučen hráč Tomáš Kolodziej družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Raiminius, asistoval Martin Dvořák (5:2).
30:00
30:00
29:31
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Erik Kocur (4:2).
20:27
Vyloučen hráč Jan Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání.
19:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Hůla, asistoval Daniel Neckář (3:2).
15:00
15:00
12:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (3:1).
11:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kolodziej, asistoval Martin Dvořák (2:1).
10:02
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec, asistoval Robin Rada (1:1).
09:23
Vyloučen hráč Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře.
08:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Petr Fryček (1:0).
02:51
Vyloučen hráč Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Alois Švabčík; hráči v poli: Vojtěch Bigas, David Berka, Adam Zahraj, Daniel Grulich, Ondřej Ančinec
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Filip Šimůnek; hráči v poli: Tomáš Kolodziej, Lukáš Kaprhál, Josef Jupa, Jakub Raiminius, Martin Dvořák