1:1
3:0
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - Prague Tigers 6:2
14. Michal Záboj, 15. Kilián Hejtmánek, 26. Filip Bezpalec, 35. František Vrňata, 45. Martin Šolaja, 45. Filip Gabriel - 10. František Blecha, 22. Ondřej Kasan; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 22 - Vojtěch Havrda 32; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:0;
45:00
Tomáš Večera: Výsledek neodpovídá průběhu utkání. Konečně jsme zahráli dobrý zápas a mohli jsme i vyhrát, ale naše nekvalita v zakončení rozhodla. Dobrý vstup a druhý zápase budeme válcovat.
45:00
Komentář trenéra domácích Filipa Řehulky: Utkání jsme měli po celou dobu pevně v rukách. Soupeře jsme pouštěli do šanci pouze naší vlastní nešikovností. Až začneme proměňovat naše šance, budeme s trenéry spokojenější. Děkuji soupeři za fér hru.
45:00
44:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Gabriel, asistoval Filip Bezpalec (6:2).
44:10
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Šolaja, asistoval Marek Matoušek (5:2).
40:39
Vyloučen hráč Ondřej Kasan družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:55
Timeout Prague Tigers
34:31
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Kilián Hejtmánek (4:2).
30:57
Vyloučen hráč Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:09
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
25:50
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Filip Bezpalec, asistoval Kilián Hejtmánek (3:2).
21:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Kasan, asistoval Adam Jánský (2:2).
19:57
Vyloučen hráč Marek Matoušek družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
18:04
Vyloučen hráč Marek Rybák družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:00
15:00
14:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kilián Hejtmánek, asistoval Filip Bezpalec (2:1).
13:56
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Marek Matoušek (1:1).
09:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil František Blecha, asistoval Jakub Štellner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Vojtěch Havrda; hráči v poli: Jakub Štellner, Kryštof Schovánek, František Blecha, Michal Novák, Ondřej Kasan