3:1
3:2
- : -

FBC Česká Lípa - Florbal Primátor Náchod 7:4
8. Antonín Stárek, 18. Patrik Volný, 25. Ondřej Volek, 28. Oliver Brodský, 31. Antonín Stárek, 36. Ondřej Kopič, 45. Ladislav Pekárek - 2. David Špaček, 22. Daniel Kříž, 33. Karel Poštolka, 42. Lukáš Jirásek; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jan Hanzal; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 14 - Dominik Hanuš 15; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:2;
45:00
Střely třetí třetiny: 9:9
45:00
Hráčem utkání je domácí hráč s číslem 12, Antonín Stárek.
45:00
Trenér domácích: Dnešní utkání proti Náchodu bylo těžší než na minulém turnaji. Vázla hlavně týmová souhra a chybělo větší nasazení. Díky soupeři za zápas.
45:00
Trenér hostů: Odehráli jsme kvalitní, z naší strany slušně týmově zahrané utkání. Bohužel jsme v pár momentech dostatečně neplnili stanovené cíle a nedokázali si pohlídat jednu individualitu soupeře. Díky soupeři za utkání.
45:00
44:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ladislav Pekárek z trestného střílení (7:4).
41:36
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Jirásek, asistoval David Ulich (6:4).
41:36
I přes technickou převahu domácích hosté opět snižují.
41:12
Výhodná situace pro hosty, střela šla nad.
36:51
Vyloučen hráč Antonín Dytrych družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
35:15
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Kopič, asistoval Ladislav Pekárek (6:3).
35:15
Domácí přeci jen využili přesilovku a po nesčetném množství střel skórují.
33:49
Vyloučen hráč David Ulich družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka bez asistence (5:3).
32:39
Hosté se snaží ještě změnit výsledek.
30:26
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Ondřej Kopič (5:2).
30:26
Domácí hráč s číslem 12, Antonín Stárek, dovršuje hattrick.
30:00
30:00
Střely druhé třetiny: 10:6
30:00
27:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Oliver Brodský, asistoval Antonín Stárek (4:2).
27:56
A domácí se trhly a díky dobré přihrávce z rohu vedou nyní od dva góly.
24:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Ondřej Volek, asistoval Jan Zátka (3:2).
24:45
Domácí vybojovali míč a střela ze tří metrů nemohla minout.
21:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Ulich (2:2).
21:02
Domácí kapitán nesmyslně přihrával před vlastní branku, kde se k míči dostal první hráč Náchoda a lehce proměnil. Stav je tak 2:2.
17:49
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Patrik Volný, asistoval Albert Kouba (2:1).
17:49
Domácí viděl příležitost a z půlky vyslal vysoký oblouček, který zapadl do šibenice.
15:00
15:00
Střely první třetiny: 3:3.
15:00
12:20
V celku poklidný zápas občas narušuje pouze přerušení hry.
07:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Antonín Stárek, asistoval Vojtěch Jirka (1:1).
07:22
Domácí poslal lehký padáček k tyči a brankář neměl nárok.
01:29
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Špaček, asistoval Daniel Kříž (0:1).
01:29
Hosté se hned v úvodu díky početní výhodě dostávají do vedení.
01:20
Vyloučen hráč Jan Zátka družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: David Ulich, David Špaček, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Jakub Vysoký
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Oliver Brodský, Ladislav Pekárek, Antonín Stárek, Ondřej Kopič, Jakub Horák