2:1
1:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:2
5. Michal Konrád, 19. Ondřej Valeš, 29. Miroslav Čermák, 31. Patrik Synek - 21. Martin Smejkal, 33. Milan Palášek; rozhodčí: Ondřej Pech - Libor Štěcha; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Daniel Hampl ? - Vojtěch Dvořák ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
45:00
44:00
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
36:47
Vyloučen hráč Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:47
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Palášek, asistoval Lukáš Černý (4:2).
32:37
Vyloučen hráč Matyáš Ruber družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování.
30:32
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Daniel Hampl (4:1).
30:00
30:00
28:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Miroslav Čermák, asistoval Matyáš Ruber (3:1).
20:58
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Smejkal, asistoval Lukáš Černý (2:1).
18:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Valeš, asistoval Josef Bílek (2:0).
17:15
Velice vyrovnaná hra
15:00
15:00
04:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Konrád, asistoval Ondřej Kos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Vojtěch Dvořák; hráči v poli: Leoš Faltus, Milan Palášek, Michal Martinek, Jan Gerža, Martin Král
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Hampl; hráči v poli: Alex Dokládal, Martin Malý, Patrik Synek, Martin Kadlec, Mathias Schwesig