2:1
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:3
9. Martin Kašínský, 12. Vojtěch Wiener, 32. Vojtěch Wiener, 35. Filip Smutný - 4. Josef Sedláček, 18. Josef Sedláček, 38. Jiří Dědič; rozhodčí: Šimon Kořínek - Vojtěch Kos; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 17 - Viktor Hejna 18; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:1;
45:00
Střely třetí třetiny: 9:10
45:00
Hráčem zápasu je bezkonkurenčně brankář domácích Mikuláš Futschik.
45:00
Trenér domácí (Liberec): Toto utkání mělo z obou stran asi všechno. Dobré pasáže, slabší pasáže, dobrá rozhodnutí, slabší rozhodnutí, emoce. Pozitivně hodnotíme zvládnutí chvilek, kdy to úplně "nelepilo". Rádi bychom od svých hráčů viděli ještě větší hlad po gólech. Díky všem za zápas.
45:00
Trenér hosté (Sparta): Za každé takové kvalitní utkání jsme rádi, nebude jich letos moc. Liberec byl dnes v plné sestavě a bylo to diametrálně odlišné utkání než minule na Barrandově. Souhlasím s kolegou, že zápas měl všechno a na 1. ligu dorostenců velmi kvalitní tempo. Mrzí mě porážka, kterou jsme si nezasloužili, ale provází nás stále individuální chyby v obraně. Nicméně posun od minula tam je a pokračujeme v práci. Děkuji soupeřům za zápas.
45:00
44:30
Hosté tvrdě tlačí, odvolali i brankáře. Gól však stále nepadl.
44:12
Vyloučen hráč Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
44:00
Běží poslední minuta zápasu.
42:50
Hosté tvrdě útočí, brankář domácích je neprůstřelný.
37:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jiří Dědič, asistoval Daniel Fišer (4:3).
34:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Vojtěch Wiener (4:2).
34:40
Domácí obrali soupeře za branou a gólu neměl kdo zabránit.
31:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener, asistoval Michal Václavík (3:2).
26:07
Poslední minuty se drží klasického scénáře, domácí kombinují a hosté se vyčkávají na brejky.
17:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Josef Sedláček, asistoval Alex Ilčišin (2:2).
17:58
Dvojce Ilčišin a Sedláček si připisují další body.
15:00
15:00
Střely první třetiny: 6:5
15:00
13:54
Vyloučen hráč Filip Kapitán družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
12:59
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
12:30
Individuální akci na obou stranách neproměnil ani jeden tým.
11:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Wiener z trestného střílení (2:1).
11:46
Trestné střílení ve prospěch domácích, které Wiener krásně proměňuje.
08:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Kašínský, asistoval Šimon Stránský (1:1).
08:30
A zmiňovaná kombinace se vyplatila a Liberec vyrovnává.
07:27
Od prvního gólu se situace v poli změnila, domácí lépe kombinují a mají lepší příležitosti.
03:39
03:39
Po úvodním otrkávání soupeřovi obrany se hosté vrhli vpřed a vybojovali gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Kořínek a Vojtěch Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: David Pospíšil, Filip Kapitán, Lukáš Macháč, Jakub Faksa, Jonáš Rais