5:1
5:3
- : -

Tatran Střešovice - FBC DDM Kati Kadaň 16:4
8. Viktor Mochan, 9. Jan Bulderbergs, 10. Martin Krejčí, 12. Martin Brauner, 12. Martin Krejčí, 15. Matyáš Poch, 18. Vojtěch Panuška, 19. Jakub Pluhař, 25. Vojtěch Panuška, 27. Martin Pretl, 29. Vojtěch Panuška, 36. Filip Eliáš, 40. Vojtěch Kún, 42. Vojtěch Kučera, 44. Vojtěch Panuška, 44. Adam Kučera - 17. Jiří Němec, 35. Petr Strnad, 36. Patrick Lenke, 37. Mikuláš Kulík; rozhodčí: Petr Kopta - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Ondřej Pelech 25 - Jan Leština 39; po třetinách: 6:0, 5:1, 5:3;
45:00
Solidní výkon od kluků. Mrzí nás výpadek v první půlce 3. třetiny. Soupeř předvedl velmi sympatický výkon. Děkujeme za zápas. komentář : Matěj Kurell
45:00
komentář trenéra hosti: Po rannim utkani na nas padlo uspokojeni. Zapas jsme zacali hrat za stavu 4-0 pro soupeře a celkove nam ukazal souper hru o level vyse. Dekuju klukum celkove za dnesni turnaj a divakum ze nas prisli podporit.
45:00
43:34
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera, asistoval Jiří Procházka (16:4).
43:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Ondřej Pelech (15:4).
41:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kučera, asistoval Vít Hrbáček (14:4).
39:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Kún, asistoval Filip Píše (13:4).
36:33
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Mikuláš Kulík, asistoval Patrick Lenke (12:4).
35:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Viktor Mochan (12:3).
35:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Patrick Lenke, asistoval Mikuláš Kulík (11:3).
34:02
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Mikuláš Kulík (11:2).
30:00
30:00
28:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Martin Krejčí (11:1).
26:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Jan Bulderbergs (10:1).
24:29
23:27
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
18:02
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Martin Pretl (8:1).
17:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Vojtěch Kún (7:1).
16:41
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jiří Němec, asistoval Ondřej Kalach (6:1).
15:00
15:00
14:18
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Poch bez asistence (6:0).
11:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Filip Eliáš (5:0).
11:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Brauner, asistoval Ondřej Pelech (4:0).
09:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Filip Píše (3:0).
08:07
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Bulderbergs, asistoval Martin Pretl (2:0).
07:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Viktor Mochan bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Kopta a Josef Heřmánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Jaroslav Michálek, Matouš Terč, Patrick Lenke, Petr Strnad, Mikuláš Kulík
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Ondřej Pelech; hráči v poli: Adam Kučera, Jan Bulderbergs, Martin Pretl, Matěj Švarc, Jakub Pluhař