0:6
0:5
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FBŠ Hummel Hattrick Brno 0:13
2. David Tretina, 11. Šimon Hronek, 16. Jiří Hájek, 17. Jaroslav David, 20. Šimon Hronek, 22. Matěj Bednář, 23. Martin Lank, 29. Šimon Hronek, 31. Jiří Lapeš, 32. Nikolas Zouhar, 35. Matěj Bednář, 37. Nikolas Zouhar, 42. Matěj Bednář; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Matyáš Kopecký ? - Aleš Padalík ?; po třetinách: 0:2, 0:6, 0:5;
45:00
41:18
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval David Tretina (0:13).
36:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval David Tretina (0:12).
36:29
Vyloučen hráč Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Šimon Hronek (0:11).
31:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Nikolas Zouhar, asistoval Jaroslav David (0:10).
30:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Lapeš, asistoval Martin Lank (0:9).
30:00
30:00
28:38
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Matěj Bednář (0:8).
22:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Martin Lank, asistoval Tadeáš Gryc (0:7).
21:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Jiří Hájek (0:6).
19:14
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Lukáš Suk (0:5).
16:45
Hattrick v tomto zápase jasně dominuje
16:12
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav David, asistoval Adam Pavlík (0:4).
15:25
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jiří Hájek, asistoval Matěj Bednář (0:3).
15:00
15:00
10:22
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
10:03
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval David Tretina (0:2).
01:30
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Tretina, asistoval Matěj Bednář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Aleš Padalík; hráči v poli: Lukáš Suk, Patrik Hájek, Nikolas Zouhar, Jaroslav David, Adam Pavlík
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Matyáš Kopecký; hráči v poli: Matyáš Holub, Jiří Vaňous, Petr Minář, Aleš Rozlívka, Ondřej Hamerník