0:2
1:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 1:4
37. Jakub Vysoký - 5. Štěpán Straka, 22. David Ulich, 25. Vojtěch Bílek, 36. David Veleba; rozhodčí: Vojtěch Kos - Jan Hanzal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 17 - Lukáš Řezníček 12; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:1;
45:00
Domácí třikrát odvolali brankáře, ale i tak zůstalo skóre nezměněno
45:00
Trenér hostů: střelecká impotence. děkujeme soupeři za zápas, dobrou cestu domů. děkujeme divákům.
45:00
Hráčem zápasu je hráč hostů s číslem 24, Vojtěch Bílek.
45:00
Trenér domácích (Tomáše Folauf): Z naší strany opět dobře zahrané utkání, kde nám v rozhodujících okamžicích chyběl krok navíc a lepší kvalita v zakončení. Děkuji soupeři za náročné utkání. Děkuji svým hráčům za poctivý přístup k utkáním, který musíme přenést i do dalších tréninků a zápasů.
45:00
44:00
Běží poslední minuta zápasu.
42:23
Timeout Florbal Primátor Náchod
41:30
Nebezpečné akce se rozvíjejí na obou stranách, ale k jejich úspěšnosti chybí ještě kousek.
36:19
Domácí konečně prolomili obranu a dávají gól na 1:4
36:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jakub Vysoký, asistoval David Ulich (1:4).
35:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil David Veleba, asistoval Jan Malič (0:4).
35:30
Hosté díky početní výhodě rozhodili obranu domácích a do míč letěl do prázdné brány.
34:16
Vyloučen hráč Nikolas Osifčin družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely druhé třetiny: 6:8
30:00
28:38
Hráč hostů předvedl skvělé sólo, střela po jeho přihrávce v síti nekončí.
24:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval David Veleba (0:3).
24:11
A je tu další gól a hosté vedou již 3:0
21:12
Vlastní branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Ulich (0:2).
21:12
Ani rozhodčí nevěděli kde je míček, až se najednou objevil v bráně.
20:25
Druhá třetina zatím probíhá obdobně jako ta první, pár střel, občasné přestupky, ale žádné góly.
15:01
Domácí nastupují do druhé třetiny v oslabení.
15:00
15:00
Střely první třetiny: 2:5
15:00
14:34
Vyloučen hráč Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
14:34
První přesilovka, ve prospěch hostů.
11:47
Aktivnější na balonu jsou hosté, šance jsou na obou stranách, ale góly nepadají.
04:30
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Štěpán Straka, asistoval Vojtěch Bílek (0:1).
04:30
Na gól jsme čekali dlouho a byli to právě hosté, kdo skóroval.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Kos a Jan Hanzal.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Lukáš Řezníček; hráči v poli: Jan Malič, Jakub Lamberk, Vojtěch Bílek, Matěj Vosátka, David Veleba
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: David Špaček, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, Jakub Vysoký, David Ulich