2:0
2:1
- : -

FBC Došwich Milevsko - Florbalová škola Plzeň 5:2
3. Vít Šobek, 18. Adam Sláma, 20. Lukáš Trojáček, 40. Vít Šobek, 43. Vít Šobek - 14. Tadeáš Tobiáš, 38. Vítek Vyčíchlo; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Petr Šimák ? - Martin Lenárt ?; po třetinách: 1:1, 2:0, 2:1;
45:00
44:13
Timeout FBC Došwich Milevsko
44:13
Vyloučen hráč Matyáš Longauer družstva Florbalová škola Plzeň na 2 minuty za vražení zády.
42:31
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Vít Šobek, asistoval Jakub Štván (5:2).
42:07
Vyloučen hráč Martin Schorník družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
39:44
37:40
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Vítek Vyčíchlo, asistoval Dominik Kmoch (3:2).
30:00
30:00
24:50
Vyloučen hráč Patrik Novotný družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
19:18
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček z trestného střílení (3:1).
17:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Sláma, asistoval Ondřej Tupý (2:1).
15:00
15:00
13:31
Branku družstva Florbalová škola Plzeň vstřelil Tadeáš Tobiáš, asistoval Matěj Kubeš (1:1).
08:36
Trestné střílení družstva Florbalová škola Plzeň neproměnil Dominik Kmoch.
07:20
Gólman Milevska vytáhl parádní zákrok a drží nulu!
02:32
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň:
00:00
Line-up domácích FBC Došwich Milevsko: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: David Prokop, Lukáš Trojáček, Jakub Štván, Jakub Kolář, Vít Šobek