2:6
2:4
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 6:10
5. Adam Zahraj, 14. Filip Nevšímal, 24. Daniel Neckář, 28. Ondřej Ančinec, 34. Marian Geťko, 44. Ondřej Ančinec - 18. František Vrňata, 20. Michal Záboj, 23. Adam Rychlý, 26. Adam Rychlý, 26. David Vondra, 27. Kilián Hejtmánek, 33. Adam Rychlý, 34. David Vondra, 38. Adam Rychlý, 43. David Vondra; rozhodčí: Jaroslav Váňa - Andrej Lipan; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle ?, Alois Švabčík ? - Samuel Stündl ?; po třetinách: 2:0, 2:6, 2:4;
45:00
Komentář trenéra domácích: Zlepšený výkon proti prvnímu zápasu, povedená 1. třetina, přesilovka i hra v šesti je něco od čeho sem můžeme odrazit a na čem můžeme pracovat. Kluky chválím za nasazení a děkujeme soupeři, rozhodčím i divákům
45:00
Komentář trenéra hostů - Filip Řehulka: Postupem času se náš výkon zlepšoval což se odrazilo na výsledkové tabuli. Děkuji chlapcům za odmlkaný turnaj a soupeři za fér hru.
45:00
43:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Ondřej Ančinec bez asistence (6:10).
42:03
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
42:03
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Ondřej Valenta (5:10).
37:58
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Rychlý, asistoval Jakub Kýr (5:9).
33:45
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Marian Geťko, asistoval Filip Nevšímal (5:8).
33:01
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Filip Bezpalec (4:8).
32:11
30:00
30:00
27:08
26:20
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Kilián Hejtmánek, asistoval Filip Bezpalec (3:6).
26:20
Střídání brankáře. Nový brankář Alois Švabčík družstva FB Hurrican Karlovy Vary
25:41
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval Štěpán Vácha (3:5).
25:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Rychlý, asistoval Ondřej Peterka (3:4).
23:15
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Neckář, asistoval Filip Nevšímal (3:3).
22:19
19:17
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Michal Záboj, asistoval Martin Škorpa (2:2).
17:35
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata bez asistence (2:1).
15:11
Vyloučen hráč David Vondra družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
13:34
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Filip Nevšímal, asistoval Daniel Grulich (2:0).
04:39
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Adam Zahraj, asistoval Robin Rada (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Váňa a Andrej Lipan.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice:
00:00
Line-up domácích FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Vojtěch Bigas, David Berka, Ondřej Ančinec, Adam Zahraj, Daniel Grulich