0:1
1:2
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2:6
13. Matěj Bednář, 35. Šimon Hronek - 3. Miroslav Čermák, 3. Patrik Synek, 10. Mathias Schwesig, 19. Ondřej Kos, 36. Alex Dokládal, 43. Ondřej Kos; rozhodčí: Ondřej Pech - Libor Štěcha; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Matěj Buršík ? - Patrik Pospíšil ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 1:2;
45:00
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání
45:00
42:50
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
42:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Radek Novotný (2:6).
40:48
Vyloučen hráč Nikolas Zouhar družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
40:48
Vyloučen hráč Lukáš Jelínek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
35:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Alex Dokládal, asistoval Ondřej Kos (2:5).
34:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Šimon Hronek, asistoval Martin Lank (2:4).
30:00
30:00
26:50
Brněnské derby zatím ve prospěch Gullivers.
18:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Patrik Pospíšil (1:4).
15:00
15:00
12:59
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Matěj Bednář, asistoval Šimon Hronek (1:3).
11:30
Trestné střílení družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno neproměnil Lukáš Suk.
09:13
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Mathias Schwesig, asistoval Patrik Synek (0:3).
02:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Patrik Synek, asistoval Mathias Schwesig (0:2).
02:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Miroslav Čermák bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Patrik Pospíšil; hráči v poli: Alex Dokládal, Radek Novotný, Mathias Schwesig, Patrik Synek, Martin Kadlec
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Matěj Buršík; hráči v poli: David Sláma, Lukáš Jelínek, Jiří Lapeš, Tadeáš Gryc, Martin Lank