4:1
3:1
- : -

FBC Draci Říčany bílí - FBC Došwich Milevsko 10:6
6. Vítězslav Špok, 6. Vojtěch Honzák, 12. Vítězslav Špok, 26. Jan Kodaj, 27. Vojtěch Honzák, 27. Jan Kodaj, 27. Jan Kodaj, 31. Michal Strieženec, 43. Vojtěch Honzák, 45. Ondřej Kubeš - 1. Lukáš Trojáček, 8. Jakub Kolář, 11. Lukáš Trojáček, 15. Adam Sláma, 24. Daniel Dolejš, 42. Jakub Štván; rozhodčí: Jan Tůma - Daniel Fišer; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Tomáš Lambert Hošťálek ?, Matyáš Novotný ? - Karel Tvrdík ?; po třetinách: 3:4, 4:1, 3:1;
45:00
44:48
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Ondřej Kubeš bez asistence (10:6).
42:15
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák bez asistence (9:6).
41:53
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Štván, asistoval Vít Šobek (8:6).
40:20
Vyloučen hráč Jan Kodaj družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za zdržování hry.
31:49
Vyloučen hráč Zdeněk Vavřina družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:18
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Michal Strieženec, asistoval Jakub Vykouk (8:5).
30:00
30:00
26:59
Timeout FBC Došwich Milevsko
26:59
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jan Kodaj, asistoval Ondřej Kubeš (7:5).
26:46
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jan Kodaj, asistoval Michal Malý (6:5).
26:37
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Jakub Jezbera (5:5).
25:08
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Jan Kodaj, asistoval Zdeněk Vavřina (4:5).
25:08
Střídání brankáře. Nový brankář Matyáš Novotný družstva FBC Draci Říčany bílí
23:57
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Daniel Dolejš, asistoval Karel Tvrdík (3:5).
22:11
Vyloučen hráč Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany bílí na 2 minuty za sekání.
17:57
Vyloučen hráč Jakub Kotrba družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:18
Vyloučen hráč Lukáš Trojáček družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
14:07
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Sláma, asistoval Jakub Trojáček (3:4).
11:08
Branku družstva FBC Draci Říčany bílí vstřelil Vítězslav Špok, asistoval Ondřej Kubeš (3:3).
10:23
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Lukáš Trojáček, asistoval Jakub Štván (2:3).
07:01
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kolář bez asistence (2:2).
05:25
05:02
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Tůma a Daniel Fišer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Karel Tvrdík; hráči v poli: David Prokop, Vít Šobek, Lukáš Trojáček, Jakub Štván, Jakub Kolář