2:1
0:3
- : -

Florbal Ústí - Tatran Střešovice 3:4
3. Šimon Secký, 19. Adam Závěrka, 19. Jakub Fuchsig - 17. Tomáš Kuchyňa, 36. Martin Pretl, 39. Tomáš Kuchyňa, 42. Vít Hrbáček; rozhodčí: Josef Heřmánek - Lukáš Čech; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 28 - Tomáš Jurco 21; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:3;
45:00
Komentář trenéra hostí Beneše: Ze začátku utkání téměř bez tempa. Ve třetí třetině jsme se zvedli a bojovností dokázali otočit zápas proti velmi dobrému soupeři. Děkujeme soupeři za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích Trčka: Obrovská pochvala pro kluky, ale zároveň škoda ztráty vedení a 3 bodů. Děkujeme soupeřům za koukatelné a vyrovnané utkání.
45:00
44:33
Timeout Florbal Ústí
41:25
Vyloučen hráč Martin Krejčí družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
41:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vít Hrbáček, asistoval Martin Pretl (3:4).
38:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa bez asistence (3:3).
35:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl bez asistence (3:2).
32:49
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
25:30
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
21:10
Vyloučen hráč Jan Dobosz družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
18:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Fuchsig, asistoval Vít Friedl (3:1).
18:13
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Závěrka, asistoval Matyáš Gary Novák (2:1).
18:13
Vyloučen hráč Filip Eliáš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za neuvedení v sestavě.
16:28
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Filip Eliáš (1:1).
15:00
15:00
13:35
Vyloučen hráč Vojtěch Kún družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
02:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Šimon Secký, asistoval Adam Závěrka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Lukáš Čech.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Martin Pretl, Matěj Švarc, Jakub Pluhař, Adam Kučera, Jan Bulderbergs
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Vojtěch Pražák; hráči v poli: Martin Horn, Jakub Fuchsig, Vít Friedl, Jan Sattler, Jan Dobosz