2:2
- : -
FBS Olomouc

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBS Olomouc 4:5
5. Martin Ostárek, 8. Viktor Karásek, 33. Martin Sedláček, 45. Jáchym Kuběna - 13. Lukáš Vachutka, 16. Jindřich Bernard, 23. Lukáš Vachutka, 42. Antonín Mikulík, 42. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matyáš Dušan Bazala ? - Martin Navrátil ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:2;
45:00
Komentář trenéra hostů Tomáše Hrušky: Velká senzace. Porazili jsme jeden z nejlepších týmů v republice, ale je potřeba uznat, že ačkoli Vítkovice hrály famózně, chyběly jim klíčoví hráči... Nic to ale nemění na faktu, že vezeme domů 6 skvělých bodů a hráči předvedli dobrý výkon, byť ne bezchybný. Z Přerova pro dnešek vše, všech 12 bodů zůstalo na Hané! Těšíme se za 14 dní na derby! Děkuji soupeři za férové utkání!
45:00
44:59
Komentář trenéra domácích Václava Komačky: Naše výkony sú zatial velmi slabé, chýba nám tímovejšia hra. Gratulujem Olomouci, ktorá si za svoju bojovnosť body zaslúžila.
44:25
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
44:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Jakub Galia (4:5).
42:02
Timeout FBS Olomouc
41:29
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Jelínek, asistoval Jindřich Bernard (3:5).
41:19
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Antonín Mikulík, asistoval Václav Vybíral (3:4).
37:13
Vyloučen hráč Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
35:55
Vyloučen hráč Jakub Mynář družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vražení zády.
32:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Sedláček, asistoval Tomáš Janek (3:3).
30:00
30:00
22:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Antonín Mikulík (2:3).
15:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jindřich Bernard bez asistence (2:2).
15:00
15:00
12:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lukáš Vachutka, asistoval Jakub Mynář (2:1).
07:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Viktor Karásek, asistoval Martin Ostárek (2:0).
04:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Martin Ostárek bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: David Kotek, Antonín Mikulík, Tomáš Jelínek, Jakub Mynář, Jindřich Bernard