0:3
1:0
- : -

Tatran Střešovice - Kanonýři Kladno modří 4:4
4. Vojtěch Panuška, 4. Martin Krejčí, 12. Martin Krejčí, 36. Martin Pretl - 15. Daniel Šebela, 19. Matouš Mlejnek, 20. Matyáš Bachmaier, 30. Filip Sochor; rozhodčí: Jan Vacín - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:2 + Vojtěch Hartman OS; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Buzík ? - Libor Domkař ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:0;
45:00
Komentář trenéra Střešovic: Kvalitní utkání, které jsme v klidu mohli dotáhnout do vítězného konce, ale naše efektivita nám v tom zabránila, a tak bereme jen bod. Děkujeme soupeři za velmi dobré utkání.
45:00
Komentář trenéra Kladna: Po znovu prospaném začátku jsme se zvedli a začal jsem tým poznávat. Věřili jsme si, podporovali se a vyšel z toho solidní výkon.
45:00
42:39
Vyloučen hráč Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za nesportovní chování.
42:39
Vyloučen hráč Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno modří - osobní trest.
35:43
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Adam Kučera (4:4).
30:00
30:00
29:34
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Filip Sochor, asistoval Matěj Zíka (3:4).
27:41
Vyloučen hráč Vojtěch Panuška družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
19:36
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matyáš Bachmaier, asistoval Matěj Zíka (3:3).
18:14
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Matouš Mlejnek, asistoval Štěpán Křeček (3:2).
17:41
Vyloučen hráč Jakub Pluhař družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
16:54
Vyloučen hráč Matěj Vencl družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
14:58
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Daniel Šebela, asistoval Filip Molhanec (3:1).
11:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:0).
03:50
03:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Vít Hrbáček (1:0).
01:32
Vyloučen hráč Jakub Týc družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vacín a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Libor Domkař; hráči v poli: Filip Molhanec, Jakub Svoboda, Matěj Zíka, Matyáš Bachmaier, Hugo Hübner
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Jakub Pluhař, Vojtěch Kučera, Adam Kučera, Filip Eliáš, Martin Pretl