0:0
1:5
- : -

Florbal Chomutov - Tatran Střešovice 4:8
12. František Kubík, 13. Adam Manas, 14. Adam Manas, 45. František Kubík - 3. Tomáš Kuchyňa, 7. Filip Eliáš, 8. Adam Kučera, 35. Martin Krejčí, 36. Vojtěch Panuška, 37. Martin Pretl, 40. Vilém Šmídl, 45. Jan Bulderbergs; rozhodčí: Erich Kellermann - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký ? - Tomáš Týc ?; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:5;
45:00
Výsledkově zvládnuté utkání, ale předvedená hra byla tragická, máme co zlepšovat. Soupeři děkujeme za hru.
45:00
Komentář trenéra domácích: Oproti prvnímu zápasu jsme zlepšili přístup a plnění pokynů. Díky tomu jsme byli ve hře o dobrý výsledek až do třetí třetiny. Gratuluji soupeři k vítězství.
45:00
44:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Bulderbergs, asistoval Filip Píše (4:8).
44:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil František Kubík, asistoval Jakub Olejka (4:7).
39:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vilém Šmídl, asistoval Vojtěch Panuška (3:7).
36:40
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Pretl, asistoval Vojtěch Kučera (3:6).
35:01
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Filip Píše (3:5).
34:30
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Krejčí, asistoval Tomáš Kuchyňa (3:4).
30:00
30:00
15:00
15:00
13:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Tomáš Kotlan (3:3).
12:10
11:32
07:03
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Kučera bez asistence (0:3).
06:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Martin Krejčí (0:2).
02:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Martin Krejčí (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Tomáš Chleborád.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: Adam Kučera, Vilém Šmídl, Filip Eliáš, Martin Pretl, Jakub Pluhař