4:3
- : -
FBC Přerov

FBC Přerov - FBC ČPP OSTRAVA 9:7
10. David Zmeškal, 11. Kryštof Burda, 11. Radim Hradil, 15. Michal Hrabica, 17. David Zmeškal, 40. Maxim Šefčík, 41. Matěj Porvol, 41. František Šamořil, 45. Radim Hradil - 23. Lukáš Pobořil, 23. Lukáš Pobořil, 25. Daniel Chatrný, 30. Šimon Soukup, 39. Lukáš Pobořil, 42. Daniel Chatrný, 43. Lukáš Pobořil; rozhodčí: Lukáš Novosad - René Mikel; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hampl ? - Šimon Hadwiger ?; po třetinách: 4:0, 1:4, 4:3;
45:00
44:59
Komentář. trenéra hostů: Děkuji za zápas .
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkuji soupeři za zápas
44:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Radim Hradil bez asistence (9:7).
44:52
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
44:52
Vyloučen hráč Adam Mikoláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nesportovní chování.
44:28
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
42:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Richard Pum (8:7).
42:09
Ostrava se nevzdává
41:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Richard Pum (8:6).
40:48
Branku družstva FBC Přerov vstřelil František Šamořil, asistoval Radim Hradil (8:5).
40:48
Přerov si bere vedení zpět a hala bouří
40:17
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Matěj Porvol bez asistence (7:5).
39:52
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Maxim Šefčík, asistoval Kryštof Burda (6:5).
38:23
Timeout FBC Přerov
38:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Daniel Chatrný (5:5).
29:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Daniel Chatrný (5:4).
28:08
Ostrava tlačí Přerov
25:16
Ostrava snižuje na rozdíl dvou branek šťastným golem Chatrného
24:51
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Lukáš Pobořil (5:3).
22:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Adam Mikoláš (5:2).
22:02
19:41
Chatrný koupe obranu Přerova
18:17
Vyloučen hráč Petr Vítovec družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil David Zmeškal, asistoval František Šamořil (5:0).
15:00
15:00
14:59
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Michal Hrabica, asistoval Maxim Šefčík (4:0).
10:53
Přerov odskakuje na rozdíl tří branek
10:51
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Radim Hradil, asistoval František Šamořil (3:0).
10:33
Branku družstva FBC Přerov vstřelil Kryštof Burda bez asistence (2:0).
09:31
Branku družstva FBC Přerov vstřelil David Zmeškal, asistoval Radim Hradil (1:0).