4:1
2:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbC Strakonice 10:1
4. Martin Benda, 8. Adam Stejskal, 9. Jakub Potůček, 14. Adam Stejskal, 16. Patrik Hrubý, 19. David Biněda, 22. Mikuláš Mazanec, 23. Patrik Hrubý, 38. Matěj Švácha, 44. Patrik Med - 21. Daniel Chvosta; rozhodčí: Jan Šubrt - Tomáš Joska; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Kuneš 12 - Hynek Samec 28; po třetinách: 4:0, 4:1, 2:0;
45:00
43:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Med, asistoval Adam Stejskal (10:1).
42:34
Vyloučen hráč Matěj Mikeš družstva FbC Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Patrik Med (9:1).
34:07
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:37
Vyloučen hráč Daniel Chvosta družstva FbC Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
22:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Matěj Švácha (8:1).
21:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Mikuláš Mazanec, asistoval David Biněda (7:1).
20:25
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Daniel Chvosta bez asistence (6:1).
18:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Biněda, asistoval Ondřej Ježek (6:0).
15:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Ondřej Ježek (5:0).
15:00
15:00
14:10
Vyloučen hráč Luboš Homolka družstva FbC Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
13:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Hrubý (4:0).
08:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Potůček, asistoval Martin Benda (3:0).
07:20
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (2:0).
04:02
Vyloučen hráč David Biněda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
03:37
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Benda bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Tomáš Joska.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Hynek Samec; hráči v poli: Patrik Wolf, Miloslav Blahuta, Matěj Mikeš, Petr Lagron, Tomáš Pešek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Tomáš Kuneš; hráči v poli: Matěj Švácha, Matěj Rapp, Adam Stejskal, Patrik Hrubý, Patrik Med