3:1
3:4
- : -

TJ Slovan Havířov - Fbc Excalibur Šternberk 6:6
18. Kamil Soják, 19. Nicolas Orlovský, 21. Nicolas Orlovský, 31. Patrik Charvát, 31. Kamil Soják, 38. Vít Morkes - 15. Jan Večerka, 24. Adam Kupka, 37. Roman Fiala, 37. Jan Večerka, 41. Jan Procházka, 45. Jan Večerka; rozhodčí: Aleš Horváth - Šimon Chovanec; vyloučení: 5:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Vrba ? - Radovan Wellart ?, Libor Ulmon ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:4;
45:00
44:46
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Adam Kupka (6:6).
42:25
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
40:45
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Procházka, asistoval Miroslav Školut (6:5).
37:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Vít Morkes, asistoval Nicolas Orlovský (6:4).
36:23
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jakub Jurkulák (5:4).
36:00
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Roman Fiala, asistoval Adam Kupka (5:3).
35:42
Vyloučen hráč Jiří Pawlas družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
30:07
Timeout Fbc Excalibur Šternberk
30:07
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják bez asistence (5:2).
30:07
Střídání brankáře. Nový brankář Libor Ulmon družstva Fbc Excalibur Šternberk
30:03
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Patrik Charvát bez asistence (4:2).
30:00
30:00
29:20
Vyloučen hráč František Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
26:07
Vyloučen hráč Jakub Hloušek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:07
Vyloučen hráč Roman Fiala družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za hrubost.
23:49
Branku družstva Fbc Excalibur Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Jakub Suchý (3:2).
20:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval František Kyc (3:1).
20:39
Vyloučen hráč Martin Návrat družstva Fbc Excalibur Šternberk na 2 minuty za sekání.
18:01
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Nicolas Orlovský, asistoval Vít Morkes (2:1).
17:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják bez asistence (1:1).
15:00
15:00
14:31
02:25
Vyloučen hráč Patrik Charvát družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Horváth a Šimon Chovanec.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Excalibur Šternberk: brankář: Radovan Wellart; hráči v poli: Roman Fiala, David Neumann, Jan Večerka, Adam Kupka, Jakub Jurkulák
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: Jan Brija, Jiří Pawlas, David Třetina, František Kyc, Kamil Soják