0:3
0:3
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FBK Spartak Hluk B 1:10
9. Jakub Suchý - 2. Miroslav Tichopádek, 4. Pavel Rochovanský, 7. Miroslav Tichopádek, 13. Pavel Koželuha, 23. Miroslav Tichopádek, 28. David Vlachopulos, 30. David Vlachopulos, 37. Pavel Rochovanský, 38. Miroslav Tichopádek, 40. Pavel Rochovanský; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2 + Martin Volek ČK1 + 5:3; využití: 1:2; zásahy brankářů: Adam Koleček ? - Ctibor Tichopádek ?; po třetinách: 1:4, 0:3, 0:3;
45:00
39:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Michal Unčovský (1:10).
38:04
Vyloučen hráč Martin Volek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí do konce utkání.
38:04
Vyloučen hráč Martin Volek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 5 minut za hrubost.
37:26
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Pavel Rochovanský (1:9).
36:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Rudolf Mazánek (1:8).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil David Vlachopulos, asistoval Rudolf Mazánek (1:7).
27:54
24:13
Vyloučen hráč Tomáš Pavelka družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
22:32
15:00
15:00
12:29
Vyloučen hráč Pavel Koželuha družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za hra bez hokejky.
12:01
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Koželuha, asistoval Martin Halašta (1:4).
09:31
Vyloučen hráč Patrik Kaňovský družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za sekání.
08:57
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Lukáš Pořický (1:3).
07:36
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva FBK Spartak Hluk B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:31
05:27
Vyloučen hráč Lukáš Pořický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za blokování hokejky.
03:57
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Pavel Rochovanský, asistoval Miroslav Tichopádek (0:2).
01:56
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil Miroslav Tichopádek, asistoval Rudolf Mazánek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk B: brankář: Ctibor Tichopádek; hráči v poli: Pavel Rochovanský, Michal Unčovský, David Vlachopulos, Martin Halašta, Miroslav Tichopádek
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Adam Koleček; hráči v poli: Tomáš Pavelka, Milan Pobořil, Petr Pernický, Jakub Suchý, Marek Netolička